כוחנו באחדותנו

כוחנו באחדותנו:

זה הזמן לשים את האגו בצד ולפעול ביחד!

חברות וחברים יקרים,

אין ספק שכולנו נבונים, כולנו חכמים, כולנו מוכשרים ויודעי דבר, אך אין בכלים אלו די כדי לשנות דברים במדינה שלנו. אנו חייבים לפעול בנשק האמיתי שיביא לשינוי – נשק האחדות!

אני מציע, לא לשכוח ולו לרגע אחד שאנחנו חיים במזרח התיכון החם והתוסס. רווי מתח ואנרגיות המאיים  בכל רגע להתפוצץ ולכן יש להיערך ולפעול בהתאם.

יש הכותבים בסגנון כזה ואחרים מגיבים בדרכם והמילים הקשות, יותר ופחות, הופכות עד מהרה לחומר דליק ונפיץ העושים דרכם בערוצים האלקטרונים בתוך מסכי המחשב ובסופו של דבר – שום דבר לא זז.

לכן, לפי דעתי, הגיעה השעה לאחד את הכוחות ולהותיר את האגו של כל אחד ואחת מאיתנו, רחוק משולחן הישיבה. במקום זאת, עלינו לקרב את המטרות המשותפות לנו אל מרכז השולחן וביחד לנסח מסמך דרישות כולל ומפורט, שכולנו חתומים עליו ובו פירוט כל הדרישות המאוחדות שלנו ולהגישו באופן מסודר לכל שרי הממשלה ובראשם לראש הממשלה.

מניסיוני אני יכול להעיד, כי מסמך שחתומים עליו ראשי ארגונים ופעילים חברתיים בולטים, יש לו משקל רב ומשמעותי יותר במערכת הפוליטית מפעילות בודדת של ארגון או אדם באופן עצמאי.

אנו חייבים להכיר בעובדה, שהכוח הגדול שלנו יכול לבוא לידי ביטוי רק בהפגנת אחדותנו!

רק כך, נוכל להוביל מהלכים חברתיים משמעותיים וחשובים לשיפור חיינו ואם לא נפעל כך, נאלץ להשלים עם הפתגם העתיק: "הכלבים נובחים והשיירה עוברת".

בברכת חברים ביחד להצלחה,

שלמה (מומו) נקוה
יו"ר ארגון נכי ישראל

Leave a Reply

captcha *