יום חמישי ברדיו 29.12 כ"ט כסלו תשע״ז

  10:00 – חיים נכון בסטייל עם קרן זכאי 12:00 – ארץ ישראל שלי עם אריה בר 14:00 – נגישות פלוס עם יובל וגנר 15:00 – פלייליסט אמנים חדשים 16:00 – ’60, 70, 80 Hits’ עם מוטי נגר 1
קרא עוד

יום שלישי 27.12 כ"ז כסלו תשע"ז

  10:00 – אקטואליה חברתית עם איציק ספורטא 12:00 – מוזיקה ועוד עם מורן מזוז 14:00 – כלכלה ורווחה עם עו”ס אתי פרץ 16:00 – פלייליסט אמנים חדשים 18:00 – מתגלגלים בעולם
קרא עוד

שידורנו ליום שני 26.12 כ"ו כסלו תשע״ז

11:00 – סיפורים של צמיחה עם אלונה שנער 13:00 – שירת הלב עם אוראל גולן וניריט-שיר גולן 15:00 – פלייליסט אמנים חדשים 17:00 – אקטואליה חברתית עם ד”ר איציק ספורטא 19:00 –
קרא עוד

יום ראשון 25.12 כ"ה כסלו תשע"ז

10:00 – 11:00 שונה אבל שווה עם דני אור פוקס 12:00 – 13:00 המומחים עם ניסים פיטוסי 14:00 – 15:00 חוזרים בזמן עם דיג’יי ארז דלל 15:00 – 16:00 פלייליסט אמנים חדשים 16:00 – 17:00 שירת
קרא עוד

יום חמישי ברדיו 22.12 כ"ב כסלו תשע״ז

10:00 – חיים נכון בסטייל עם קרן זכאי 12:00 – ארץ ישראל שלי עם אריה בר 14:00 – נגישות פלוס עם יובל וגנר 15:00 – פלייליסט אמנים חדשים 16:00 – ’60, 70, 80 Hits’ עם מוטי נגר 18:0
קרא עוד

יום רביעי 21.12 כ"א כסלו תשע"ז

10:00 – שעה בכיף עם די.ג’יי ערן אוזן. 14:00 – דנה במוזיקה עם דנה גרוס. 15:00 – פלייליסט אמנים חדשים. 17:00 – הקול מהכל עם נוגה גרימברג ואור מרום. 18:00 – פלייליסט גדולי
קרא עוד

יום שלישי 20.12 כ' כסלו תשע"ז

10:00 – אקטואליה חברתית עם איציק ספורטא 12:00 – מוזיקה ועוד עם מורן מזוז 14:00 – כלכלה ורווחה עם עו”ס אתי פרץ 17:00 – פלייליסט אמנים חדשים 18:00 – מתגלגלים בעולם עם ג
קרא עוד

שידורנו ליום שני 19.12 י"ט כסלו תשע״ז

  11:00 – סיפורים של צמיחה עם אלונה שנער 13:00 – שירת הלב עם אוראל גולן וניריט-שיר גולן 15:00 – משדר ההפגנה נגד המרכז לעיוור עם ערן אוזן 16:00 – פלייליסט אמנים חדשים
קרא עוד

יום ראשון 18.12 י"ח כסלו תשע"ז

10:00 – 11:00 שונה אבל שווה עם דני אור פוקס 12:00 – 13:00 המומחים עם ניסים פיטוסי 14:00 – 15:00 חוזרים בזמן עם דיג’יי ארז דלל 15:00 – 16:00 פלייליסט אמנים חדשים 16:00 – 17:00 שירת
קרא עוד

יום שישי 16.12 ט"ז כסלו תשע״ז (פרשת וישלח)

09:00 – ‘מוסיקה ועוד’ עם הזמרת מורן מזוז. 11:00 – ‘הקול מהכול’ לבני נוער עם נגה גרימברג ואור מרום. 13:00 – ‘בטברנה של מומו’ מוזיקה יוונית וסיפורים ע
קרא עוד